Davines Mask Vibrachrom Saç Boyası Kataloğu

0
1581

Bollati Ailesi tarafından 1983 yılından bugüne “Sürdürülebilir Güzellik” anlayışı ile doğal içerikli uzman saç bakım ürünleri geliştiren Davines Group, İtalya menşeilidir. Kadınların estetik görünümünde oldukça etkili bir role sahip olan saçları için en iyi bakımı, en doğal içerikli hazırlayan Davines, dünya genelinde seksenin üstünde ülkede tercih ediliyor. Profesyonel bakım ve kişiye özel bakım ürünleri ile geniş ürün yelpazesine sahip olan marka, sülfat ve parabeni formüllerinde bulundurmuyor.

Davines Mask Vibrachrom Natural Serisi

Mask Vibrachrom, “yeni nesil” boya niteliğindedir. Etkileyici renk alternatifleri bulunan Davines Mask Natural, saçlara sadeliğin şıklığını yaşatır. Doğal renkler olarak belirtilen bu boya serisi, saç görünümündeki estetik duruş beklentilerine en güzel şekilde karşılamaktadır. Abartılı görünümden hoşnut olmayan hanımların sade ve doğal renk isteklerini karşılayan çeşitleri ile zarifliği tamamlayıcıdır. Saç yüzeyinde parlak görünüm oluşturan Davines Mask, saç tellerinde pürüzsüz bir renk dağılımı da gerçekleştirir.

Davines Mask Vibrachrom Warm Natural Serisi

Her hanımın cesaret edemeyeceği iddialı renk tonları kolay bulunmamaktadır. Sıcak renklerin ateşli etkisini saçlara yansıtan Davines Mask Vibrachrom Warm Natural serisi, iddialı hanımlar için ideal bir seçimdir. Cesur hanımlar, ateş tonlarını saçlarında yaşatmaktan gurur duyacaklar. Şıklığınızı ve zarafetinizi iddialı tarzınız ile sergilemenizde yardımcınız olan Mask, doğal içerikli olması sebebi ile saçlar boya uygulaması sonrası diğer boyaların meydana getirdiği gibi bir hasara uğramaz. Saçı boyarken besleyen bu doğal Warm serisinin içeriğinde süt proteinleri ve bitki özleri bulunmaktadır. Zengin içeriği ile saçlarınızı kökten uca boyar iken saç kırılmalarını da önlemektedir.

Davines Mask Vibrachrom Intense Natural Serisi

İçeriğindeki doğal bitki özleri sayesinde saçlarınızın köklerini ve gövdesini koruma altına alarak, besleyen Mask Intense Natural, saç renginde koyu tonları tercih edenlerin seçimi oluyor. Koyu saç tonları için etkin bir boyama işlemi gerçekleştirirken saça zarar vermeyen ürün mümkün olduğunca saç yıpranmalarının önüne geçmektedir.

Mask Vibrachrom renk kataloğunu daha yakından inceleyerek, renkler hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın.

Davines Mask Vibrachrom Ash Serisi

Saçlarınıza tamamen doğal içeriği ile nüfuz ederek parlaklık veren Davines Mask Ash serisinde her saç rengine uygun ton bulabilirsiniz. Her renk tonunun en parlak yapılı türünü bulabileceğiniz geniş Ash yelpazesinden, dikkat çeken saçların sırrına ulaşmış olacaksınız. Bitki özleri ile geliştirilen içerik aracılığı ile boya saçlara eşit oranda dağılıyor ve bütün saç tonunda eşit yoğunlukta ton görünümü oluşuyor.

Davines Mask Vibrachrom Sand Serisi

Kremsi yapısı ile saç tellerine tek tek tutunan Davines Mask Sand, saçlara hacim kazandırıyor. Yoğunlaştırma özelliğine sahip saç bu özel saç boyası ile hayal ettiğini saç rengine dolgun ve hacimli görünümü ile sahip olacaksınız. Sand serisi, emülsyon sistemi ile geliştirilmiştir ve kolay kullanım sunar.

Davines Mask Vibrachrom Golden Serisi

Tamamen doğal içeriği ile saçlara altın tonuyla dokunan Mask Golden, bitki özleri ve süt proteinleri içermektedir. “Altın tonlu renkler” niteliğine sahip seride sarının her tonuna ulaşabilirsiniz. Güneşin rengi sarının ve en değerli madde altının rengi ile saçlarınızda kusursuz yansımalar oluşturacak olan Mask, içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulundurmaz. Saçınıza altın değerinde altın renkli dokunuşlar yaparken diğer yandan da besleyiciliği ile saçlarınızı korur.

Davines Mask Vibrachrom Copper Serisi

Toprağın rengini saçlarında ışıltı ile taşımak isteyenlerin seçimi olan Davines Mask Copper, hanımların en çok tercih ettiği tonları sunuyor. Kahverenginin her tonuna ulaşmanızı sağlayan Copper serisi doğal ekstrelerden ve süt proteinlerinden yararlanılarak tasarlanmıştır. Bitkisel lipit bileşenleri ile tasarlanan boya avantajıyla saç dipleri rahat edecek. Kahverenginin her ayrıntısı göz önünde bulundurularak ton seçenekleri arttırılan kategoride saçlar uzun süre ilk boyandığı andaki renk etkisine sahip olacaktır.

Davines Mask Vibrachrom Red Serisi

Kızılın vazgeçilmez tutkusunu saçlarında hissetmek isteyen cesur hanımların isteklerini karşılayan Mask Red serisi kırmızı, kahverengi-kırmızı arasında bulunan bütün iddialı tonları kategorisinde bulundurmaktadır. Tam olarak kırmızı renk alternatifi ile iddialı hanımları cezbeden serinin içerisinde daha koyu kızıl tonları da bulunmaktadır. Her tarzdan kadının günlük yaşantısında rahatlıkla kullanabileceği tonlar bu seridedir.

Davines Mask Vibrachrom Violet Serisi

Hanımların yaşamları gereği bulundukları her ortamda iddialı ve bakımlı görünen saçlara sahip olmaları için tasarlanan Davines Mask Violet serisi, mor tonlarına sahiptir. Alternatif renk tonlarını da bünyesinde barındıran bu seri içerisinde iddialı olmanın sırrı sizde kalıyor. Doğal içerikli olarak geliştirilen seride saçlar zararlı olan dış etmenlerden uzak duruyor.

Davines Mask Vibrachrom Special Black Serisi

İçerdiği hidrolize süt proteinleri ile saça en koyu tonu en iddialı haliyle verirken diğer yandan besleyerek, zararlı faktörlere karşı koruma altına alıyor. Özel formüllü Mask Special Black, saça eşit derecede yayılarak bütün saç gövdesinde dipten uca ışıldıyor. Emülsiyon sistemi ile moleküller geliştirilen ürün, kremsi yapısı ile her bir saç teline tutunuyor. Saç yapısını nemlendirerek yumuşak doku kazandırır.

Davines Mask Vibrachrom Mahogany Serisi

İddialı renk pigmentleri ile saçlarda dolgun görünüm oluşturan Mask Mahogany serisi açık, orta, koyu kahverengi ve kumral olmak üzere 4 farklı tona sahiptir. Saçlara bakım yaparak boyayan seri, pigmentler sayesinde kalıcı renk tonları oluşturuyor. Bitkisel kök içeriğine sahip kategoride yıpranmış saçlar korunur, yapılandırır ve yumuşak doku kazanır. Tüm saç yüzeyinde eşit oranda renk yayılımı sağlanır.

Davines Mask Vibrachrom İntensifiers Serisi

Güzelliklerinden ödün vermeyen iddialı kadınların tercihi olan Mask İntensifiers serisi, beş farklı renk alternatifine sahiptir. Mavi, kırmızı, sarı, yeşil ve vivole tonları ile etkileyici güzelliğin parolası olan saçlara cesaret kazandırır. Emülsiyon sistemi ile tasarlanan seride boya saça eşit miktarda yayılır ve renk pigmentleri her saç teline tutunarak dolgun renkli görünümler sunar.

Davines Mask Vibrachrom Extralift Serisi

Mask Extralift serisi saçlara altın(sarı tonları), küllü, gümüş(gri tonları), bej, kumral, extra küllü, extra gümüş ve extra bej tonlarını kazandırmaktadır. 8 farklı renk alternatifine sahip olan Extralift kategorisinde iddialı renklere ekstra iddialı görünüm kazandırılmaktadır. Yaşamın getirdiği şartlar sebebi ile bulunulan her ortama uyum sağlayabileceğiniz saç tonları bu kategoridedir.

Davines Beyaz Saç Boyası Serisi

Yeni nesil saç boyası olarak nitelendirilen beyaz tonlarına sahip olan kategori sayesinde Davines ile saç modasını yakinen takip edebilirsiniz. Saçlarınızın görünümünde de popülariteye önem veriyorsanız bu seri sizin için idealdir. Günümüzde en koyu saç tonlarına sahip hanımların bile tercih ettiği beyaz saçlar, oldukça estetik görünmektedir ve iddialı bir tarz sergilemektedir. Uzun süre saç tellerinde kalıcı etkisini gösteren serinin boyalarında içerik doğal olduğu için saçlar yumuşak doku kazanır.

Davines Mask Vibrachrom saç boyası kataloğu hakkında daha detaylı bilgiler edinmek ve saç renklerini daha ayrıntılı bir biçimde incelemek için www.tahtatarak.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinden Mask Vibrachrom serisinden siparişler verebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here