Davines İle Saçlar Doğanın Şifasına Kavuşuyor

0
392

1983 yılında kurulan ve saç güzelliği ile başarı yolunda ilk adımı adan Bollati Ailesi, İtalya’da bir araştırma laboratuvarında çalışmalarına başlamıştır. Güzelliğe dair her ürünü geliştirmeye başlayan ve tüketicileri tarafından büyük beğeni alarak, takdir toplayan Davines, bugün dünyanın hemen her yerinde kullanıcılarına hitap etmektedir. Seksenden fazla ülkede ve binlerce kuaför tarafından tercih edilen marka, her yaşa ve her cinsiyete hitap etmektedir. Erkeklerin saç yapısına göre özel hazırlanarak, baş derisinde kan dolaşımını hızlandıran ve saç dökülmesinin önüne geçen, durduran, yeni saç oluşumu destekleyen ürünler ile kadınların işlem gördüğü için yıpranan saçlarını onaran ürünler ve daha nicesi Davines’in ürün kataloğunda size sunuluyor. Her saç tipine, saç problemine özel olarak organik bitki ve meyve özleri ile geliştirilen bakım ürünleri baharatlarla harmanlanıyor ve doğanın şifasını saçlara, saç derisine kavuşturuyor.

Davines İle Kökten Uca Çok Yönlü Bakım Mümkün

Şifa arayan saçların tedavi edicisi olan marka, cilt bakım ve saç şekillendiricileri ile de istekleri karşılıyor. Saç dökülmesine çözüm sunan, saçlarda cansızlaşmayı ve matlaşmayı sonlandıran, seyrelmiş ve incelmiş saçları hacimlendiren saç bakım ürünleri çeşitleri arasında maske, serum, güzellik yağı, bakım sütü, şampuan vardır. Çok yönlü bakım uygulamakta olan ürünler sayesinde sadece saçlara değil, saç derisine de bakım uygulamaktadır. Saç derisindeki kuruluktan ötürü gerilme durumları yaşanır. Nemlendirici etkili şampuan ve serumlar ile saç derisi neme kavuşturularak, kuruluğu ve bundan kaynaklı gerilme önlenir iken stresli saç derisi için de sakinleştirici içeriğe sahip ürünler vardır. Yağ sebumlarındaki fazlalığı önleyerek, dengeli bir saç derisine kavuşturan Davines, uzun saçlarda da denge kurmaktadır. Uzun saçlarda görülen saç dibi ile saç ucu ve gövdesi arasındaki dengesizlik önlenmektedir ve eşit bir nem, yağ, sağlıklı yapı kazandırılmaktadır.

İçeriğinde paraben, sülfat, silikon gibi saça ve cilde zarar verebilecek hiçbir maddeyi formülünde bulundurmayan ürünleri ve pH seviyesindeki cildi yormayacak olan yapısı ile herkes kullanabilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here