Davines Doğanın Şifasını Saçlara Taşıyor

0
513

1983 yılından bu yana doğanın şifalı bitkilerinin ve meyvelerinin yararlarını saçlara taşıyan Davines, dejenere olmuş saç ve baş derisine tedavi uyguluyor. Saç derisinin ve saçların uygulanan işlemler, yanlış işlemler, dış etkenler, serbest radikaller ve benzeri olumsuz, zararlı faktörlere karşı koruma uygulayan Davines ürünleri ile kapsamlı bir bakım yapabilirsiniz.

Cansızlaşan saçları kalınlaştıran, dolgunlaştıran, hacim kazandıran şampuan, losyon, serum ve krem çeşitlerine sahip olan markanın saç dökülmelerine karşı da oldukça iddialı ürünleri vardır. Davines saç dökülmesi şampuanı kullananlar gün geçtikçe artmaktadır. Saçlarda ciddi oranda dökülme durduran ürün, özel bir içeriğe sahiptir ve enerji vericidir. İçerdiği organik doğal esansiyel yağlar, bitki özleri ve birçok mineral, protein, vitamin ile besleme yapan enerji verici dökülme önleyici ürünler arasındaki şampuan, dökülme önleyen bakımın ilk adımı oluyor.

Davines Group “Sürdürülebilir Güzellik” anlayışı ile hemen her alandaki saç güzelliği çalışmalarında klinik sonuçları göz önünde bulundurarak ürünlerini geliştiriyor. İtalya menşeili olan marka geniş ürün yelpazesine sahiptir. Londra, New York, Parma, Paris ve Meksika’daki ana merkezleriyle bütün dünyada adından söz ettiren marka, başarısı ile her zaman takdir topluyor ve kadınların, erkeklerin tercihi oluyor. Ürünlerinde sülfat ve paraben bulunmuyor. Serbest radikallere karşı savaş açan saç bakım ürünleri, doğal içerikli formülü ile tedavi sağlamaktadır.

Saç Dökülmesine Karşı Savaşan Davines Şampuan

Özel laboratuvarlarında saçların dökülme problemlerini araştıran ve sonuçlara varan Davines, testesteron hormonun dehidretestesteron hormonuna dönüşmesini sağlayan özel bir içerik hazırlayarak, uyuyan ve işlevini yerine getiremeyen hormonları uyarıyor. Saç köklerini harekete geçirerek, doğal büyümenin önünde bulunan bütün engelleri ortadan kaldırıyor. Kan dolaşımını hızlandırarak zayıflayan saç köklerini canlandırıyor. Erkekler ve kadınlar tarafından kullanılabilir olarak tasarlanan ürün düzenli kullanıldığında saçlardaki dökülme durmakla birlikte, yeni saç oluşumu da desteklenmiş oluyor. Saç diplerindeki her türlü yağı, şekillendirici kalıntısını ve kiri derinlemesine temizleyen şampuanlar ile her zaman daha temiz, daha sağlıklı, saçın ihtiyacı olan bakımın uygulanması ile bakımlı görünüm kazanılmış olur.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here