Cildiniz Gibi Saçlarınızı Da Güneşten Korumanız Gerekiyor

0
288

Bütün bir yaz boyunca sınırsızca güneşten yararlanmak, denizin keyfini çıkararak serinlemek, havuz oyunlarının içine dahil olup eğlenmek isteyebilirsiniz. Bunun için hiçbir sınır, engel tanımadan gününüzün çoğu vaktini ayırabilirsiniz. Peki, güzelliğinizin simgesi olan saçlarınıza ne kadar vakit ayırıyorsunuz? Tüm bunları sınırsızca yaparken, doyasıya eğlenirken, tatil sonrasında saçlarınızın alacağı hasarı hesaplıyor musunuz? Evet, tatil yapmanın beraberinde getirdiği muhteşemlikler olduğu gibi saçların da alacağı zararlar söz konusudur. Öncelikle günlük hayatta çok fazla yıpranmadığı için savunmasız olan saçlar, bir anda aşırı güneş ile maruz kalınca nemini kaybetmeye başlıyor. Nem dengesi bozuluyor ve nem kayboldukça saçlar kuruyor. Hal böyle olunca da kurumuş saçlar kendini alacağı dış faktörlere dayalı zarara karşı koruyamıyor ve güçsüz düşüyor. Güneş ışınlarının zararlı etkileri, denizin tuzlu suyu, havuzun kloru ve ayrıca plajın kumları hepsi bir anda saçı yıpratmak için yeterlidir.

Kerastase Soleil; Güneş Koruyucu Saç Spreyi Kullanımı

Saçlarınızı bu türlü yıpranmalardan korumak için oldukça basit bir kullanım sunan sprey UV korumalı saç bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kerastase Soleil serisi, saçları güneşten, klordan ve tuzdan korumanız için özel olarak geliştirilmiştir. Güneş sonrası koruyucu olan şampuan, şampuan bakımını destekleyen saç bakım kremi, ultra koruma sağlayan saç maskesi ve dilediğiniz anlarda kullanabileceğiniz durulama gerektirmeyen koruyucu spreyler ile tatilinizi sürdürürken, cildiniz için tercih ettiğiniz üstün koruyuculu kremlerin verdiği güveni, saçınızı da korumak için tercih ettiğiniz Kerastase Soleil yaşayacaksınız.

Kerastase Soleil serisi, her saç tipi için etkili bir koruma sağlamaktadır. Saça sıktığınızda saçlar ağırlık hissi vermez. Suya dayanıklı oluşu ile saç telleri tarafından hemen emileceği için spreyi saçınıza sıkın ve ardından plaja doğru geçin…

Dilerseniz plajda yanınızda da bulundurabileceğiniz bu hem koruyucu, hem besleyici spreyi saçınıza sıkın ve ardından güneş banyosu yapmaya başlayın. Hafif ve yağsız yapılı bu spreyi gün içinde kullanabileceğiniz gibi günün sonunda da saçlarınız için etkili ve üstün başarı sergileyen bir Soleil maske kullanarak, bütün yıpranmış saçları onarabileceğiniz gibi saçınıza da nem desteğinde bulunmuş olursunuz. Nemli saça kullanacağınız için temizlenmiş ve açılmış saç tellerinin pulcukları tarafından hemen emilerek, etkisini göreceksiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here