Cesaretin İmzası; Saç Renkleri

0
829

Sıcak ve pastel ve koyu tonlarda saç renkleri alternatifleri ile hanımlar tarzlarına en uygun renk tonunu seçme ayrıcalığına sahiptir. Son zamanlarda en üstün teknolojilerle geliştirilen saç boyaları, saç tellerini zarar vermeden renklendiriyor. Saçlarını boyatarak farklı renkleri denemek isteyenlerin hanımların gözünü korkutan tek bir şey vardır; saçlarım zarar görür. Saçlarının zarar görmesinin verdiği korku ile hayallerini baskılamak zorunda kalan kadınlar, artık hayallerini özgürce yaşayacak.

Tarzınızı Yansıtan Renkler

Saç renkleri farklı serilerle sunulmaktadır. Ateş grubu, pastel grubu, canlı renkler, altın grubu, koyu renkler, doğal renkler, parlak renkler ve yoğun renkler gibi geniş yelpazeden renk kategorisi ile sınırsız bir renk cümbüşü hanımların beğenisine sunuluyor. Bu renkleri şöyle tanımlayabiliriz:

Ateş grubu; kızıl ve kızılın her tonu ile kızıl ve kahverenginin uyumu. Ateş grubu renklerini tercih eden hanımlar cesaretlerini girdikleri her ortamda sergilemekten gurur duyarlar. İddialı saçları ile gerek sportif, gerekse klasik giyimlerini tamamlayan hanımlar, her ortamda varlıkları ile dikkatleri üstlerine çekmeyi başarmaktadır.

Pastel grubu; bu kategorinin renkleri genelde kahverengi, siyah, kumral ve benzeri tonlarına sahiptir. Canlı görünümü pek tercih etmeyen fakat saçlarında ışıltının yansıması ile sağlıklı görünümler tercih edenler her zaman memnun kalırlar. Abartılı olmadan, sakin bir renk ile yaşamlarını sürdüren hanımların, doğallıktan yana olan tercihi sergileme biçimidir, pastel grubu.

Canlı renkler grubu; bu gruptaki renkler genellikle genç nesle hitap etmekle birlikte her yaştan hanımın da vazgeçemeyeceği renkleri barındırmaktadır. Son yılların popüler renklerinden olan ve hatta gökkuşağı renkleri olarak nitelendirebileceğimiz renk grubundan sarı, kırmız, yeşil, mavi, pembe, mor, turuncu ve benzeri canlı renkler ile nefes kesen tonları saçlarında yaşatmak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Koyu renkler; bilindiği gibi doğal renkler olarak adlandırılabilir. Ülkemizde fenotipimiz ve genlerimiz sebebi ile koyu renk saçlar yayındır. Siyah, koyu kestane, kestane ve tonlarının mevcut olduğu bu renk çeşitliliği saçlarının doğal renginden vazgeçmeyenlerin tercihi oluyor. Saçlarda yüzde yüz beyaz kapatma özelliği ile boyama uygulayan koyu renk saç boyaları markalarını tercih ederseniz, saçlarınızın doğal görünümünü, beyazları ortadan kaldırarak gözler önüne serebilirsiniz.

Altın grubu ise; adını aldığı renklerin tonunu yani sarının her tonunu taşımaktadır. Koyu ve açık renk sarı seçenekleri sunan seride, saçlar ışıl ışıl ve parlaklığı ile göz alıcı bir hale bürünüyor. Altının ve güneşin tonlarını tercih ederek, iddialı seçimler yapan her yaştan kadın için vazgeçilmezdir.

Yoğun renkler grubunda ise; mevcut saç renklerinin daha yoğun bir şekilde yansıtılmasına zemin hazırlar. Daha yoğun, daha canlı ve renk dalgalarının ışıltısına sahip saçların oluşumunda rol oynayan kategori de her yaştan saçına önem veren cesaretli kadınların tercihi olmaktadır.

Tarzınız için en ideal saç rengini seçmek istiyorsanız muhakkak uzmanına sorun ve katalog incelemeleri yapın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here