Cansız Saçları Yeniden Yapılandırmak İçin Volumifique Şampuan Tecrübesinden Faydalanın

0
618

Hanımlar güzellik vurgusunu genelde saçlarının bakımlı ve canlı görünüşü ile yaparak son noktayı koyarlar. Estetik olgusunun oluşmasında en etkin rol yine saçlarındır. Fakat sıradan saçların değil; iddialı saçlarındır. Cansız, sönük, yıpranmış veya boyası akmış soluk renkli bir saç yapısı hiçbir zaman estetik olgusu olarak görülemez ve güzellik vurgusunu yapamaz. Kerastase, tam da bu noktada size 50 yıllık tecrübesinin verdiği profesyonellikle yardım ediyor.

Hacimsiz ve cansız saçlar için geliştirdiği Volumifique serisi, Amplifex Sistem teknolojisi sayesinde saç tellerinin içine girerek, su ile temas ettiğinde fiziksel bir genişleme yaşıyor. Bu fiziksel genişleme ile saç teli kalınlaşıyor ve kalınlaşan saçlar bütünü yoğunluk kazanıyor. Volumifique serisi şampuan, pudra, hacim spreyi, saç kremi ve jel çeşitleri ile saçlarınızın kalbine dokunuşlarda bulunuyor. Bütün bu hacimli saçlar için gerekli olan bakım serisinin ilk dokunuşu şampuan ile başlar. Saçı ve saç köklerini uygulanacak bakıma hazır hale getiren ve daha etkili bir sonuç için zemin hazırlayan şampuandır.

“Volumifique Bain İnce Telli Saçlar İçin Hacim Şampuanı”, saçlar su ile bir araya geldiğinde fiziksel etki ile genişliyor ve hacim kazandırıyor. Saçın hassas bölgelerini hedef alarak, cansız saç tellerini tek tek belirleyerek kalbine inen Amplifex Sistem, su ile aktive oluyor ve saçı içeriden güçlendiriyor. İnce telli ve hacimsiz saçlarda, saç liflerinde genişletme yapma etkisiyle uzun süre dolgunluğunu korur. Günlük kullanım için uygun olan Volumifique Bain İnce Telli Saçlar İçin Hacim Şampuanı, saça ağırlık vermeden saç yapısında parlaklık sağlar ve yumuşatır. İçerik bakımından oldukça zengin olan hacim şampuanı, içeriğinde bulunan “Selüloz Pudrası” ile saç tellerini kalınlaştırır. “Katyonik Polimerler” ile saç yumuşarken ayrıca parlaklık kazanır. “Intra-cylane®” ile bütün bu hacimin, dolgunluğun, yoğunluğun ve parlaklığın uzun süreli olmasında rol oynar. “Stylight® texture” ise saç liflerinin fiziksel genişleme ile hacim ve dolgunluk kazanması esnasında saçta ağırlık hissinin olmamasını sağlamaktadır.

Hacim veren Volumifique serisi ürünlerini tek tek kullanmak yerine serinin bütün ürünlerini kullanma sırasına ve metotlarına göre birlikte uygular iseniz, saçlarınızda daha etkili yoğunlaşma sonucu alabilirsiniz. Ayrıca Volumifique Bain İnce Telli Saçlar İçin Hacim Şampuanı düzenli kullanımda saçınızdaki elektriklenme ve kabarmaları engelleyerek, saç şeklinde bütünlük sağlıyor.

Sizin için özel olarak geliştirilen Volumifique serisi içerisindeki diğer ürünler ve Volumifique Bain İnce Telli Saçlar İçin Hacim Şampuanı hakkında kapsamlı bilgilere www.tahtatarak.com adresini ziyaret ederek, %100 orijinal ürün garantisi ile sahip olabilir ve ürün siparişi verebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here