Bu Yaz Anne-Kız Saç Modasına Ayak Uydurun

0
898

2017 yaz modası anneler ve çocuklar için de etkisini gösterdi ve bütün yaz boyu anne-kız kombinlerini her yerde görme imkanı sundu. Kıyafetlerden ayakkabılara, ayakkabılardan saç modellerine kadar çok çeşitli alanlarda anne-kız uyumunu gördüğümüz bu yaz, ilk dikkati çeken anne ve kızlarının saç kesimlerinin ve saç şekillerinin benzerliği oluyor.

Bir anneyseniz ve saçlarınızı kızınızla aynı model yaparak, bu yazın modasını takip etmek istiyor ama saçlarınızın yıpranmış olmasından dolayı engellere takılıyorsanız hemen harekete geçmelisiniz! Yaz döneminin en hareketli olduğu bugünlerde modadan geri kalarak, demode bir anne-kız imajı çizmeyin. Saçlarınızı kızınızın saçları kadar sağlıklı, ipeksi, parlak yapabilirsiniz. Bunun için etkili bir saç bakım ürününe ihtiyacınız var. Saçlarınızın bakımını yaparken saçlarınızın yaşlanmasını durdurmasını sağlayabilirsiniz. Saçların yaşlanmasının önüne geçerek, saçlara enerji ve güç kazandırarak, artık siz de kızınızın sağlıklı saçlarında olduğu gibi engellere takılmadan özgürce saç şekilleri deneyebilirsiniz.

Anne-Kız İkilisinin Muhteşem Uyumu

Genellikle anne-kız ikilisi bukleli modelleri tercih ediyor. Maşa ile veya fön ile dolgun bir görünüm kazandırılarak saçlara hareket kazandırılıyor. Kıyafetler de benzer ve hatta aynı model seçilince şahane bir görünüm ortaya çıkıyor. Estetik duruşun timsali olan anneler, çocukları ile herkesin dikkatini çekiyor ve modanın en iyi takipçisi olduğunu gözler önüne seriyor.

Kızınızın saçları ile eşit uzunluğa sahip saçlarınız yok ise bunun için uyumlu bir ikili olabilmek üzere saçlarınızı toplayabilirsiniz. Toplu bir saç modeli ile muhteşem ikili olabilirsiniz. Uzun yıllardır bazı dönemlerde anneler ve kız çocuklarının benzer giyindiğini görürdük. Hatta bu duruma babalar ve oğulları eklenerek, hoş bir aile tablosu ortaya çıkardır. Baba ile benzer giyinen, benzer saç modeline sahip olan erkek çocukları ve annesi ile neredeyse annesinin birebir benzeri kız çocukları son günlerde her yerde karşımıza çıkıyor. İyi ki de çıkıyor. Hepimize görsel şölen sunan hoş ve estetik açıdan oldukça kaliteli duruş sergileyen şahane ikililer sayesinde yaz günleri huzur buluyor.

Mutlu aile tablolarına, muhteşem uyum ile birbirini tamamlayan anne-kız ikilisine son günlerde daha çok denk geleceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here