Bronzluğunuzun Uzun Süreli Olmasının Sırrı Nashi Argan ile Güneş Sonrası Bakımında Saklı

0
412

Heyecanla beklenen 2017 yaz mevsimi geldi. Hanımların tatil alışverişi yaptığı bu günlerde sepetler genellikle deniz konseptli tatile uygun eşyalar ile doluyor. 2017 sezonu moda mayoları, moda sandaletler, havlular, koruyucu kremler, daha kısa sürede daha fazla bronzluk için yağlar, çantalar, renkli elbiseler, şapkalar, aksesuarlar, takılar, geçici dövmeler ile dolan tatil bavullarda eksik olan bir şey var ki aslında yaz tatilinin en önemli faktörü oluyor; güneş banyosu sonrasında bakım ürünü.

Landoll Nashi Argan, özel güneş serisi ile güneş sonrası nemlendirici özelliğe sahip bakım ürünleri ile bronzluğu korur iken, daha uzun süreli bir bronzluk sağlıyor. Ayrıca güneşin ve denizin tuzlu suyunun kuruttuğu cildi de nemlendirerek, gerilmesini önlüyor.

Çok Fonksiyonlu Cildi Nemlendirirken Temizleyen Nashi Argan Duş Jeli

Cildi birçok dış faktöre karşı korumakta olan Nashi Argan güneş sonrası nemlendirici duş jelini kullanarak; tuzlu su, klor, rüzgara karşı koruyucu bakım uygulayabilirsiniz. Herkese hitap eden bu ürünü aile boyu kullanma keyfi ile bütün yaz tatiliniz eğlenceli bir hal alacaktır. Birçok ailede farklı bakım ürünleri kullanmak sıkıntı olur. Hem maddi olarak zorlayıcıdır, hem de her aile bireyine özel bakım ürünü konulan bavullarda, kıyafetler için yer kalmaz. Bu sebeple aileler genellikle bir taşla iki kuş vurmak deyimini yerine getirircesine tek bir ürün ile bütün aile bireylerinin cilt bakımı uygulamasını arzu etmektedir. Nashi Argan, bu hususta oldukça yardımcı olur.

Güneş banyosu sonrası ciltteki yağ, krem kalıntılarını güneşin bronzlaştırmaya başladığı cildi acıtmadan derinlemesine temizleyen “Landoll Nashi Argan Sun Güneş Sonrası Nemlendirici Duş Jeli”, yıpratıcı dış etkilerine karşı cildi besler. Güneş sonrası kurumadan kaynaklanan gerginliğini gideren duş jeli, temizlik yaparken aynı anda bakım da uygulamaktadır. Nemlendirici ve besleyici özelliği sayesinde güneşten hassaslaşan cildi nazikçe temizleyen ürün, bütün yağ ve krem kalıntılarını temizlemekle birlikte ciltten havuzun klorunu, deniz suyunun tuzunu da temizlemekte ve rahatlatmaktadır.

Anti-age sistemi ile formüle edilen ürün, cildin yaşlanmasını önler. Shea yağı ile cildi derinlemesine nemlendirir. Argan yağı, aloevera ve allantolin ile zenginleştirilmiştir.