Bahçeden Organik Formüllü Davines Essential Haircare Bakım Ürünleri

0
392

Saç bakımında tamamen bahçeden gelen organik içeriklere sahip olan ürünleri tercih etmenin faydasını saçlarınız güzelleştikçe anlarsınız. Saçlarınıza ışıltı katan bu bakım ürünleri öncelikli olarak topraktan gelen şifa ile besin takviyesinde bulunuyor. Doğal olması sebebi ile saçlarda etkili bir besleme ile sağlıklı yapı kazandırmakta olan ürünlerin tercihi iyi yapmak gerekmektedir.

Davines ile Doğal Bakımın Rahatlığı

Saçlarınızın tipine, ihtiyacına ve var ise eğer sağlık sorununa en iyi şekilde etkisini göstererek, başarılı sonuçlar aldıracak olan serilerin ürünlerini tercih edin. Peki, bu nasıl olacak? Yapılması gereken ilk ve tek iş saçlarınızı tanımaktadır. Saçlarınızı tanıyın ve ince telli, kalın telli, normal; yağlı, kuru gibi özelliklerini keşfedin. Bu keşif ile kullanacağınız organik içerikli, bitki özlü bakım ürünlerinden etki alabilirsiniz. Diğer türlü saçlarınız için ne kadar organik ürün kullanıyor olsanız da eğer size uygun değil ise başarılı sonuçlar elde edemezsiniz.

Davines, tarafından geliştirilen Essential Haircare birden fazla serisi ile her saç tipine hitap ediyor. Bu yönü ile adeta size özel bir bakım ürünü sunuyor. Nounou serisi ile besleyici ve koruyucu bakım yaparak saçların perma, düzleştirme, boya, röfle kimyasal işlemlere karşı direnç göstermesini sağlayarak, yıpranmasının önüne geçiyor. Kestane sütü içeren bu serinin içeriği pirinç proteini ile zenginleştirilmiştir. Momo serisi kurumuş ve nemsiz kalmış saçlar için idealdir. Saçlarda nem dengesini kuran seri, roka ekstresi içerir. Tatlı badem proteinine de sahip olarak zenginleştirilmiştir. Love Curl ise dalgalı ve kıvırcık saçlar için geliştirilmiştir. Dalgalı ve kıvırcık saçların buklelerini yumuşatarak belirginleşmesini sağlar. Zeytinyağı ve mitrus ağacı ekstresi ile zenginleşen içeriğe sahiptir. Melu Mellow serisi ise kırılmaya meyilli olan uzun ve yıpranmış saçlar için ıspanak ekstresi geliştirilen içeriğe sahiptir. Minu serisi, boyalı saçlara bakım yapmak için Salina Caper tomurcuğu özü içerir. Bu tomurcuk özü ve diğer serilerdeki bitkiler özel çiftliklerde itina ile yetiştirilmektedir.

Saçlar için en uygun bakımı sunmakta olan Davines Essential Haircare, topraktan saçlara doğru bir mucize olarak etkilerini göstermektedir.