Aynaya Bakmaktan Korkanlara Cesaret Veren Bakım; Kerastase Aminexil Force R Dökülme Önleyici

0
356

Her sabah yeni günü karşılamanın vereceği heyecanın yerini, yastığınızda gördüğünüz saçlarınızın fazlalığı ile hüzün aldıysa korkmayın, bunun bir çözümü var. Bugünlerde içinde bulunduğumuz süreç, mevsimler arası geçiş dönemini kapsıyor. Bu dönemde hormonsal değişimler olduğu gibi bunlara bağlı olarak vücudun kendini korumaya alması ya da tam olarak nasıl bir savunma sağlayacağını bilememesi sebebiyle saçlarda dökülme görülüyor. Rutin olan ve saç uzmanları tarafından olağan görülen günlük ideal saç dökülmesi oranına göre artış oluyor. Bu artışların görüldüğü zamanlarda kişi kendini oldukça kötü hissediyor, psikolojik sıkıntılara giriyor. En başta da kendine olan özgüveni azalıyor. Siz de benzeri sorunlar sebebi ile aynaya bakmaktan korkar hale geldiyseniz size bir önerimiz var. Düzenli olarak kullandığınızda hem mevsimsel saç dökülmelerinin önüne geçecek, hem de genetik faktörlü saç dökülmelerini önleyerek, kendinizle barışacaksınız.

Kerastase Aminexil Force R, azalmakta olan özgüveninizin artmasında yardımcı oluyor. Düzenli kullanımda her gün 140 saç telini kurtaran, saç derisindeki tahrişi tedavi eden, canlı ve güçlü saç kökleri sağlayan Kerastase Aminexil saç dökülme önleyici, saç yoğunluğu kazandırmış olduğu için daha dolgun ve daha kalın saç telleri görünümü oluşturuyor.

Saç dökülmesi için etkili bir çözüm sunan Kerastase Aminexil Force R serum dökülmeyi azaltarak, saç sermayesini arttırıyor. Saçları kökten itibaren besleyerek, güçlendiriyor ve güçlü saç kökleri sayesinde her gün 140 kadar saç telini dökülmekten kurtarıyor.

Her gün saç derinize sıkıca tutunan, dökülmeyen 140’a yakın saç telinin bir dönem sonra oluşturduğu muhteşem hacimli ve kuvvetli yapısı, bulunduğunuz ortamlarda göz kamaştıran bir saç güzelliğine sahip olarak adınızdan söz ettirmenizi, güzel görünümünüzle hafızalarda yer edinmenizi sağlıyor.

Kerastase Aminexil Çok Yönlü Bakım Uygulanıyor

Üstelik saç derisini yenileyen bakımı sayesinde tahrişli deriyi tedavi ederek, kepeklenme gibi sorunların da önüne geçmektedir. Böylelikle Kerastase Aminexil Force R saç dökülmesini önleyen set ile hem saçlarınızı dökülmekten kurtarmış olacak, hem de aynı anda hassas baş derisi için tedavi uygulayarak; kızarıklık, kaşınma, kepek gibi saç derisi problemlerinin önüne geçmiş olacaksınız.

Çok yönlü bakım uygulayan set, serum ve şampuandan oluşuyor. Kerastase Specifique  şampuan sahip olan set, serum öncesinde saçtaki bütün kalıntıları temizliyor. Saç derisini tamamen arındıran ve bütün kalıntılardan temizleyerek, köklere nefes aldıran şampuan, serumun etkisinin kısa sürede üstün performans ile başarı göstermesini sağlıyor.

Çok yönlü saç bakımının içerisinde ayrıca saçları alabileceği darbelere karşı koruyan set, tarama esnasında saçın tarak darbesi sebebi ile kırılmasının önüne geçerek, kırılmalara karşı %90 güç kazanmış saç yapısı kazandırıyor.

%85 oranında saç dökülmelerini azaltan Kerastase Specifique Force R, erkek ve kadın saçlarının kullanımına uygundur. İnce telli ve zayıf saç tellerini beslemeyerek, kuvvetlenmiş saç yapısının sahibi yapıyor.

Uzun ömürlü çözümler sunan Aminexil set, saçların uzama döngüsünü koruyor. Günlük kullanılabilirdir ve saç dökülmelerini başarılı bir şekilde önler. Kullanımı oldukça pratik olan sette dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu hususlar göz önünde bulundurularak bakım uygulanır ise hedeflenen amaca daha çabuk ulaşılır.

Dökülme önleyici serumu 6 veya 8 hafta düzenli olarak, her gün 1 doz ya da haftada en az 3 doz olarak uygulamanız tavsiye edilir. Saç dökülmeleri sonlandığında bakım setine ara verebilirsiniz fakat saç dökülmelerinin yoğunluk gösterdiği ilkbahar ve sonbahar aylarında serum uygulamasının tekrarlanması önerilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here