Asi Saçların Kontrol Edicisi; Kerastase Discipline

0
526

Hacimsiz dalgalı saçlar, kontrol ve pürüzsüzlük olarak iki ayrı gruba ayrılan Kerastase Discipline saç bakım ürünleri, saçlar için en ideal bakımı uygulamayı sağlayan içeriğe sahiptir. Özel saçların özel bakımı olan ürünleri açısından zengin bir sunumda bulunan marka, saçlara profesyonel dokunuşlarda bulunmaktadır. Dalgalı fakat sönük ve hacimsiz saçların sahibi olan kadınların bu yöndeki saç problemini gideren Kerastase Discipline serisi, asi saçların da yatıştırıcısı oluyor. Elektriklenen ve kabaran saç yapısını yatıştıran ürünleri içeren seri, kontrol altına alınamayan zorluk çıkaran saç tellerini, kolay şekil alabilen, kolay şekle girebilen, sakin, düz bir yapıya kavuşturuyor. Disiplin serisine ait olan bakım ürünlerinin içeriğinde özel keratin bulunuyor.

Asi saç tellerini tek tek kontrol altında tutan bu içerik saçların kabarmasını, elektriklenmesini, şekil almada asilik çıkarmasını bastırıyor ve sakinleşmesini sağlıyor. Şampuanlarında sülfat bulunmayan serinin bakım ürünleri bütün (yağlı, kuru, normal, boyalı) saç tipleri için uygundur. Kimyasal ve dış faktörlere bağlı zarar görmüş saç yapılarına uygun olarak onarım ve tedavi uygulayan Kerastase Discipline bakım ürünleri, morfo keratin içerir. Bu içerik ile saçları kökten uca onarır. Saçları hafifletir ve özgür olmalarını sağlar. Özgürce hareket edebilen saçların sahibi olarak kıvırcık veya dalgalı saçlarınızın kıvrımlı yapısının belirginleştiğini görecek, kısa sürede etkili olduğunu fark edeceksiniz. Amino asitler ile saç bütünlüğünü sağlayan seri, seramidlerle saç tellerini güçlendirir. Özel polimerler ile saç yüzeyini onaran, pürüzsüzleştiren Discipline bakım ürünleri, Morpho-Keratin Complex teknolojisi ile saçları kusursuzlaştırıyor. “uyumlu hareket bakımı” özelliği ile kullanıcılarını memnun eden ürünler uzun süreli bakım ve uzun süreli çözümler sunmaktadır.

Kerastase Nutritive Kuru Saçların Kurtarıcısı Oluyor

Aşırı kuru saçlar ve hafif kuru saçlar olarak saçların ihtiyaç duyduğu desteğe göre iki ayrı kategoriye ayrılan bakım ürünleri, saçlara ihtiyaç oranına göre yoğun bakım uygulamaktadır. Saç yapısı için uygun bakım sunan Kerastase Nutritive serisi ürünleri, Thermo-Intense Sistemi ile geliştirilmiş formüle sahiptir. Kerastase Nutritive şampuan türleri sadece saç tellerini beslemekle kalmayarak, saç derisini de besliyor ve özel içerik bileşimlerinin faydasından yoğun derecede yararlanılıyor. Kuru saçlar için tasarlanan seride kuruyan saçlara nem takviyesi Gluco-Active Teknolojisi ile yapılmaktadır. Saçları bakımlı ve yumuşak bir yapıya kavuşturan ürünler, saçları ve saç diplerini nemlendirme etkilidir. İçeriğinde bulunan özel lipidler ile saçın kurumasını önlemekte olan Kerastase Nutritive bakım ürünleri iris çiçeği özlerine sahiptir. Bu özün kökünde bulunan anti-oksidan faydalanılarak tasarlanan seri daha yoğun besleme uygulamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here