Antik Çağın Güzellik Anlayışı “Chi Olive”  Ürünlerinde Yeniden Hayat Buluyor…

0
328

Beş bin yıl öncesinde, yüzlerce faydası ile bilinen zeytinyağı, günümüzde de hak ettiği değeri görerek  insan sağlığı için a’dan, z’ye her konuda etkisini gösteriyor. Bazen cilt onarıcı, bazen de saç iyileştirici etkisi ile içeriğinde bulunan besin değerlerini vücuda ileten zeytin, antik çağın güzellik anlayışını yeni nesile de aktarıyor. Çağlar öncesinde uzun ömrü simgelemekte olan, zeytin ağacından gelen güzellik iksiri zeytinyağıyla birçok sağlık probleminin çözümü vardır. Düzenli kullanıldığında onarıcı etkide bulunan bu mucize yağ, doğallığı ile zararlı olabilecek faktörlerin önüne geçerek, antioksidan etkisinde bulunmaktadır.

Cilt ve saç problemlerinde kusursuz bir iyileştirici olan zeytinyağı özü, içerdiği besleyici öğeleri uygulandığı bölgeye takviye ederek iyileştirme sürecini hızlandırıyor. Yıpranmış saçlar, bakımsız saçlar, kuru saçlar ve deri problemi görülen hassas baş derileri için zeytinyağı en ideal şifa kaynağı oluyor.

Chi Organics Olive Şampuan ile Parlayan Sağlıklı Saçların Sahibi Olacaksınız

Chi Organik Olive ürünleri hassas baş derisi, yıpranmış, kuru ve bakımsız saç tellerinde onarıcı etkide bulunmaktadır. Antik çağın güzellik anlayışını Amerikan teknolojisi ile harmanlayarak, yeni nesil bakım ürünü ortaya çıkmaktadır. Bu organik içeriklere sahip serinin her bakım ürünü, ayrı ayrı özelliklerle saçlara güzellik katıyor.

Chi Organics Olive şampuan, saçlarda dengeli bir bakım sağlayarak gerekli olan besinleri saç tellerine takviye etmektedir. Zeytinyağı, kuru saçlarda nem oranını dengelemekle birlikte, saçın yapısı gereği sağlıklı bir seviyeye ulaşmasını sağlayacak oranda  nem de yüklemektedir.Ayrıca Isının saça vereceği zararlara karşı koruma sağlamaktadır. Saç kütikülünü koruyucu bir kalkan gibi kaplayan zeytinyağı özü, saçlarda boya var ise renk koruması da sağlamaktadır. Rengin uzun süre kalıcı olmasında rol sahibi olan Chi Organics Olive şampuan, maşa ve düzleştirici gibi yüksek ısıya karşı saçın direnç göstererek, yıpranmasını da önlemektedir.

Yüksek oranda anti-bakteriyel ve antioksidan etkisine sahip olan, Amerikan teknolojisi ile formülü geliştirilen Chi Olive şampuan, paraben ve sülfat içermiyor. Böylelikle saç ve cilt yorulmuyor. En zorlu ve yoğun işlemler (keratin yüklemesi vs.) sonrasında bile  rahatlıkla kullanılabiliyor.

Saçları besleyen özel ve doğal yağlar; ekstra yumuşak doku, parlaklık ve ışıltı kazandırıyor. Kolay taranabilir saçların sahibi olmak, saçınızda rengin uzun süre korunmasını sağlamak, güçlü ve ışıltılı saç telleri ile yıpranma tehlikesine karşı her zaman dirençli olmak için Chi Organics Olive şampuan, saç kremi, saç bakım maskesi tercih etmenin yararını kısa süre içerisinde fark edeceksiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here