Aile Boyu Kullanılan VEGAN Saç Bakım Ürünleri

0
367

Nefes alan her canlının yaşamına saygı duyuyor ve duyduğunuz bu saygıya layık bir yaşam sürdürmeye önem veriyorsanız vegan ürünler sizin için ideal bir seçim olacaktır. Özellikle içeriğinden önce hayvanlar üzerinde test edilmemiş olması vegan ürünlerin tercih edilmesinde büyük önem taşımaktadır. Bu önemi içerdiği ürünlerin, hayvansal olmaması takip ediyor. Bakımına önem veren birçok kişi bakım ürünlerinin içeriğinde bulunan besleyici özellik taşıyan hayvansal (süt vs.) desteklerden dolayı rahatsızlık duyar.  Bakım ürünlerinin içeriğindeki süt, bal ve benzeri katkılar alerjen reaksiyonun görülmesine neden olmaktadır. Yine aynı şekilde formülü zenginleştiren badem, fındık ve benzeri gıdalar da alerjinin görülmesine neden olmaktadır. Vegan bakım ürünlerinde ise belirtmiş olduğumuz bu ve benzeri içeriklere yer verilmemektedir.

Tamamen doğal bitki özleri ile süt proteininde ve kuru yemişlerde bulunan besin değerleri sağlanmış olan vegan ürünlerini, aile boyu rahatlıkla kullanabilirsiz. Ailenizle birlikte kullanabileceğiniz organik içerikli vegan şampuan sayesinde her birey, kendine özgü, özel bir ürün kullandığını hissedecektir.

Hamilelerin Tercihi Original Sprout Ürünleri

Paraben, fatalat, sülfat gibi zararlı maddelerden uzakta bir yaşam sürdürmek isteyebilirsiniz. özellikle anne adayıysanız, bebeğinize kavuşmayı heyecanla beklediğiniz günlerde ona zarar vermek istemediğiniz için tükettiğiniz her üründe, oldukça ciddi bir araştırmanın, özverili bir çalışmanın içinde buluverirsiniz kendinizi.İşte tam bu noktada Biz de size  bebeğinizin sağlığını anne karnındayken korumaya başlamanız için geliştirilmiş bir ürün tavsiyesinde bulunuyoruz: Yeni doğandan, yetişkin bir bireye kadar herkesin kullanabileceği şekilde özel olarak geliştirilen “Original Sprout Organik Şampuan”, hamilelerin de huzurla ve güvenle kullanacağının garantisini vermektedir. Daha öncede belirttiğim üzere bu şampuan içeriğinde fatalat denilen maddeyi içermez. Çünkü Fatalat maddesi Anne adayının, saçını yıkadığında veya cildini nemlendirmek için tercih ettiği kremi tenine sürdüğünde, vücudun gözle görülmeyen gözeneklerinden geçerek, kana karışmayı başarır daha sonraları da olumsuz etkisini gözler önüne serer.. Bu şampuan ise fatalat içermediği için anne karnında gelişimini tamamlamakta olan bebeğin genetiğinin bozulmasına izin vermez.

 

Original Sprout şampuan içerdiği organik özlerle bu tür olumsuzluklarla savaşır. Biyo-çözünür özelliğe sahip olan ürün, vücudunuzda ve saçınızda kalıntı bırakmaz. Gluten, soya, fıstık, bal, süt ve Nanopartikül içermediği için alerjik reaksiyonun önüne geçer. Aroması 2-3 gün kalıcılık gösteren bitkisel özler ile hoş kokuya sahiptir. Hamile, yeni doğan, bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca küçük çocuklarda saç tarama işlemlerinin hem çocuk için, hem de ebeveyn için bir işkence haline dönmesine son verir ve Kolayca açılan, yumuşak ve dolaşmayan saçların sahibi yapar. Kolay tarama sağlayan şampuan, uzun saçlarda kök kısmı ile uç kısımlar arasında denge kuracak bir bakımı da gerçekleştirir. Saç derisi ve saçlar için doğanın mucizesi olan bitkilerin özlerinden yararlanarak besleme yapar. Saçların nem oranını dengeler. Gözleri yakmaz.

Bu bakım ürünüyle endişelenmeden bütün sevdiklerinizin günlük bakım ve saç temizliğini yapmış olmanın ve ayrıca “cruelty free” ibaresine sahip olarak hayvanlara eziyet etmeden tasarlanan bir marka kullanmış olmanın huzurunu duyacaksınız.  Original Sprout ürünleri, 2016 yılında Prima Baby and Pregnancy ödülü kazanan “Original Sprout Bebek Kremi” ile ebeveynlere güvenle kullanabilecekleri bir bakım ürünü sunmuştur.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here