5 Dakika Saç Boyama Mucizesi İçin Just For Men Kullanın

0
1450

Erkekler için özel geliştirilmiş bir boya ile estetik görünüm kusursuz tamamlanır. Bunu nasıl yapabiliriz diye düşünen beyler var ise önerimiz; Just For Men’dir. 5 dakika içerisinde saçlardaki beyazları kıran, şampuan uygulaması kadar kolay uygulanabilir olan boya, yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırıyor. Doğal görünüm sağlayarak, asla saçta bir boya uygulaması olduğunu belli etmeyen ürün Amerika menşeilidir. Dünyanın en çok kullanılan erkek saç boyası olan marka, farklı renk alternatiflerine sahiptir. Türkiye’de bu renkler arasında siyah, gri, koyu kahve, açık kahverengi ve orta kahverengi ile birlikte siyah ve koyu kahverengi karışı tonlar mevcuttur. Ülkeler arası genetik faktörlere göre renklere mevcut olan Just For Men saç boyasını Amerika’da veya İngiltere’de kızıl, sarı tonları ile de bulmak mümkündür.

Beyazları Kıran Just For Men Pratiktir

Just For Men, Touch Of Grey serisi ile saçlardaki yoğun beyazlığı tamamen yok etmeyerek, sadece beyaz rengin keskinliğini kırıyor. Saçlarda kırılmış beyaz tonlar ile daha doğal ve kusursuz görünüm kazandıran ürün, 5 dakika içinde yoğun beyazlığı azaltıyor. Doğal bir kırlaşma görünümü sağlayan boya, uygulama esnasında sadece beyazlayan saçları hedef alarak boyar. Amonyak içermeyen formülü sayesinde cilde ne uygulama esnasında nede uygulama sonrasında boyanın temizlenme esnasında zarar vermiyor. Peroksit içermeyen özel formülü ile saç yapısının doğallığını bozmaz. Aplikatör kullanımı gerektirmeden pratik uygulama imkanı sunmakta olan Just For Men, etkisi 6 hafta sürdürüyor.

Just Formen sakal boyası ile de erkeklerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılıyor. Sakal ve bıyıktaki beyazları kapattığı gibi sakal ve bıyık arasındaki renk uyumsuzluğunu da gidererek, en uygun ton sağlayarak tek tona sahip bir görünüm kazandırıyor.

Just For Men çeşitli boya alternatiflerine sahiptir. Touch Of Grey ile beyaz saçları kırar iken saç boyası ile beyazlayan telleri tamamen kapatabiliyor. Sakal ve bıyık boyası ile de beylerin estetik görünüme ulaşmak hususundaki isteklerini karşılıyorlar.

5 dakika kusursuz bir görünüme kavuşan saçlara sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk işlem saçınıza uygun tonda Just For Men boya seçimi yapmak ve vakit kaybetmeden uygulamaya başlamaktır.